Czesne:

850 zł opłata miesięczna

- 450 zł  opłata miesięczna dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego (orzeczenie otrzymane z uwagi na autyzm, zespół aspergera lub na niepełnosprawność sprzężoną)

- 500 zł opłata administracyjna - bezzwrotna, jednorazowa opłata pobierana przy zapisie dziecka, której wpłacenie gwarantuje rezerwację miejsca w placówce.
Jeśli dziecko nie zostanie przyjęte z powodu braku miejsc, przedszkole zwraca wpłaconą  opłatę.

Rodzice uiszczają dodatkowo opłatę za:

• ubezpieczenie - raz do roku
  • podręcznik (konieczny do zajęć edukacyjnych) - raz do roku
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek)

Opłata za wyżywienie wynosi 20,00 zł (za każdy dzień).
W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu zwracamy Państwu równowartość dziennej stawki żywieniowej pod warunkiem zgłoszenia absencji.

UWAGA!
Zniżka dla rodzeństwa:

zapisane do Placówki rodzeństwo Dziecka już uczęszczającego do Przedszkola korzysta ze zniżki w wysokości 100,00 zł.

W ramach opłaty miesięcznej oferujemy:

• profesjonalną opiekę pedagogiczną
  • zajęcia edukacyjne według podstawy programowej zatwierdzonej przez MEN
  • zajęcia dodatkowe (j. angielski - 3x w tygodniu, zajęcia muzyczno-rytmiczne-2x  w tygodniu, taniec-1x w tygodniu, zajęcia umuzykalniające-1x w tygodniu, ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami korektywy, warsztaty plastyczne i ceramiczne, opowieści biblijne, ćwiczenia pamięci i koncentracji uwagi, eksperymenty kulinarne, zajęcia przyrodnicze, warsztaty teatralne)
  • konsultacje logopedy
  • bilety do instytucji kulturalnych (kino, teatr, wystawy)
  • wycieczki
  • imprezy na terenie przedszkola (zabawy, teatrzyki, bale, koncerty)
  • coroczną wyprawkę.

PŁATNOŚCI należy dokonać na konto:  Alior Bank