Czesne:

- opłata miesięczna za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi 550 zł,

Wpisowe - opłata bezzwrotna, pobierana jednorazowo przy zapisywaniu dziecka do przedszkola gwarantująca rezerwację miejsca w placówce wynosi 100 zł.
Jeśli dziecko nie zostanie przyjęte do przedszkola z powodu braku miejsc, przedszkole zwraca wpłacone  wpisowe.

Rodzice uiszczają dodatkowo opłatę za:

• ubezpieczenie - raz do roku
  • podręcznik (konieczny do zajęć edukacyjnych) - raz do roku
  • wyżywienie (3 nielimitowane posiłki)

Opłata za wyżywienie wynosi 11,00 zł (za każdy dzień).
W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu zwracamy Państwu równowartość dziennej stawki żywieniowej w wysokości 11,00 zł.

UWAGA!
Zniżka dla rodzeństwa:

zapisane do Placówki rodzeństwo Dziecka już uczęszczającego do Przedszkola korzysta ze zniżki w wysokości 100,00 zł.

W ramach opłaty miesięcznej oferujemy:

• profesjonalną opiekę pedagogiczną
  • zajęcia edukacyjne według podstawy programowej zatwierdzonej przez MEN
  • zajęcia dodatkowe (j. angielski - codziennie, zajęcia muzyczno-rytmiczne-2x  w tygodniu, taniec-1x w tygodniu, zajęcia umuzykalniające-1x w tygodniu, ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami korektywy, warsztaty plastyczne i ceramiczne, opowieści biblijne, ćwiczenia pamięci i koncentracji uwagi, eksperymenty kulinarne, zajęcia kynoterapeutyczne z pieskiem Largo, warsztaty teatralne)
  • konsultacje logopedy, psychologa, fizjoterapeuty
  • bilety do instytucji kulturalnych (kino, teatr, wystawy)
  • wycieczki
  • imprezy na terenie przedszkola (zabawy, teatrzyki, bale, koncerty)
  • wyprawkę

PŁATNOŚCI należy dokonać na konto:  Alior Bank