Przedszkole funkcjonuje we własnym, wolnostojącym budynku z ogrodem i parkingiem. Położone jest w Bielsku-Białej - dzielnica Stare Bielsko. Dom, w którym znajduje się Przedszkole jest świeżo wyremontowany. Spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny (odpowiednia wysokość pomieszczeń i szerokość drzwi, przystosowane schody i przejścia) oraz surowe warunki zabezpieczenia ppoż (przedszkole wyposażone jest w hydranty, gaśnice a na klatce schodowej jest klapa oddymiająca).

PLACÓWKA POSIADA:

• 4 przestronne, jasne sale dydaktyczne (dla każdej grupy wiekowej)  z własnymi sanitariatami, wyposażone w wysokiej jakości meble wykonane zgodnie z normami unijnymi, stoliki i krzesła dostosowane do wzrostu każdego dziecka, pomoce i materiały dydaktyczne, księgozbiory i zabawki  odpowiednie dla poszczególnych grup wiekowych
  • kuchnię spełniającą wszystkie wymagania sanitarno–epidemiologiczne oraz bhp
  • odrębną jadalnię
  • bibliotekę przedszkolaka
  • pracownię języka angielskiego
  • szatnię
  • własny parking
  • duży ogród z placem zabaw (ogrodzony i bezpieczny)